طراحی سایت گرمی

منطقه «گرمی» از کهن ترین مناطق دشت مغان است و آثار تاریخی به دست آمده از آن نشان گر قدمت بالای این شهرستان است. گرمی یکی از شهرستان های مجاور دشت مغان است که از لحاظ شرایط طبیعی یک منطقه کشاورزی و دام پروری است.

صنایع دستی این شهرستان را گلیم بافی و قالی بافی تشکیل می دهند. گر چه صنایع متوسط و بزرگ در این منطقه دارای اهمیت چندانی نیست ولی از نظر صنایع دستی، تولیدات این منطقه قابل اهمیت است. نوعی ورنی یا گلیم ریز فرش نما در روستای اینجلو تولید می شود که در نوع خود منحصر به فرد بوده و یکی از اصلی ترین تولیدات سنتی گرمی محسوب می شود. شال بافی در اجارود و روستاهای تابعه آن رواج زیادی دارد و هنرمندان این رشته، کالاهای بسیار مرغوبی به بازار مصرف عرضه می دارند. از دیگر صنایع دستی گرمی می توان خورجین و پلاس و شال گردن و بافتن دوزی را نام برد.

شرکت سایت نو ، مفتخر به ارائه خدمات نوین تبلیغاتی ، از جمله طراحی سایت ، طراحی گرافیک ، رابط و تجربه کاربری وب سایت را برای همشهریان و صاحبان کسب و کار در شهر زیبای گرمی می باشد .

خدمات
طراحی سایت در گرمی

بهینه سازی سئو

رسیدن به صفحه اول گوگل با تعیین کردن یک استراتژی هدفمند و کاربردی

میزبانی وب

ارائه انواع هاست ایرانی و خارجی و ثبت دامین های ملی و بین المللی

طراحی وب

نیازهایتان را بررسی می کنیم و بر اساس آنها قیمت و یک طرح گرافیکی ارائه می دهیم .

طراحی سایت در گرمی

برخی از نمونه کارها

ویژگی های طراحی سایت

امنیت سایت

از جمله ارکان اصلی در طراحی هر وب سایت موضوع استقرار و حفظ امنیت آن است . در حال حاضر ما در سایت طبق پروتکل بین المللی امنیت طراحی وب عمل کرده و امنیت وب سایت شما را تضمین می کنیم !

طراحی واکنش گرا

طراحی واکنش گرا یا (Responsive) از اصول اولیه طراحی سایت در سایت نو است. ما برای شما وب سایتی طراحی میکنیم که بتوانید در انواع موبایل و تبلت آن را به طور کامل باز کرده و از کار کردن با سایت خود لذت ببرید.

طراحی وب و گرافیک در گرمی

گرافیک به روز و مدرن

وب سایت های شخصی، تبلیغاتی، شرکتی و... هر آنچه از ما بخواهید در بالاترین سطح از استاندارد های طراحی، پیاده سازی خواهد شد. با خیالی آسوده زیبایی سایت خود را به ما بسپارید. ما بدون مرز کار میکنیم!

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین حالا با شماره ۰۰۳۸ ۵۳۸ ۰۹۱۴ تماس بگیرید !